Aktualności

Aktualności

Ostatni wpis
14.07.2022

Zobacz
Letnie wydanie biuletynu PCC Chem News!

Letnie wydanie biuletynu PCC Chem News!

Serdecznie zapraszamy do przeczytania letniego wydania Biuletynu PCC Chem News! W najnowszym numerze prezentujemy ciekawe artykuły opisujące ostatnie wydarzenia z życia naszych spółek.

Szczególnie polecamy artykuły „In-Cosmetics Global – światowe targi kosmetyczne za nami!” oraz „Targi, targi i… po targach”, gdzie nasi pracownicy opowiadają o sukcesach Spółki PCC Exol związanych z uczestnictwem w targach branżowych.

Zachęcamy także do zapoznania się z materiałem opowiadającym o imponującym sukcesie Spółki PCC MCAA, które utrzymało złoty poziom społecznej odpowiedzialności biznesu.

Polecamy również artykuł na temat nowej funkcjonalności, która pojawiła się na Portalu Produktowym Grupy PCC – wyszukiwarka INCI.  

W nowym wydaniu nie zabrakło również ciekawych opowieści z życia pracowników Grupy PCC, którzy wzięli udział w tegorocznym Balu Jubilata czy też wspólnie wybrali się na wycieczkę autokarową na Szczeliniec Wielki. W sekcji „Sprawy Personalne” znalazła się także relacja z organizowanych Dni Otwartych Grupy PCC dla studentów.

Mamy nadzieję, że w najnowszym numerze PCC „Chem News” każdy znajdzie coś interesującego dla siebie!