Aktualności

Aktualności

Ostatni wpis
29.09.2022

Zobacz
Jak oznaczamy nasze produkty? Nowe narzędzie multimedialne na Portalu Produktowym Grupy PCC.

Jak oznaczamy nasze produkty? Nowe narzędzie multimedialne na Portalu Produktowym Grupy PCC.

Portal Produktowy Grupy PCC to dziś jedna z najlepszych wyszukiwarek produktów chemicznych w sieci internetowej. Serwis może poszczycić się widocznością na poziomie 71 100 słów kluczowych pokazujących się w TOP 10 wyników wyszukiwań w Google. Jest to znakomity wynik plasujący Portal Produktowy Grupy PCC w czołówce światowych konkurentów działających w branży chemicznej.

Na Portalu Produktowym Grupy PCC znajduje się już prawie 1300 aktywnych kart produktowych. Każdy z naszych produktów posiada nie tylko indywidualny opis, ale także graficzne oznaczenia cech, funkcji czy też aspektów środowiskowych.  Dodatkowo graficzne piktogramy odnoszą się do zielonych technologii, zdrowia, kultur i stylu życia ludzi.

Obecnie wyszukiwarka umożliwia również sortowanie produktów spółek Grupy PCC według tych wszystkich oznaczeń. Wystarczy wejść w „Bazę Wiedzy” z głównego menu i wybrać przycisk „Oznaczenia graficzne produktów Grupy PCC”.

Na nowej stronie Portalu klasyfikującej produkty według graficznych piktogramów znajdują się 3 główne kategorie:

1.cechy i funkcje produktów,
2.aspekty środowiskowe i zielone technologie,
3.zdrowie, kultura i styl życia

Wybierając jedno z oznaczeń w danej kategorii, można wyselekcjonować wszystkie produkty opatrzone danym piktogramem graficznym oraz zapoznać się z jego opisem.

Nowe narzędzie Portalu Produktowego jest proste i intuicyjne w obsłudze. Podobnie jak inne narzędzia online proponowane użytkownikom, jest funkcjonalne i pomocne wyszukiwaniu według różnych, nawet najbardziej niestandardowych cech, funkcji i właściwości surowców i wyrobów chemicznych z oferty spółek Grupy PCC.

ZOBACZ KLASYFIKACJĘ OZNACZEŃ PRODUKTÓW GRUPY PCC

 www.products.pcc.eu/pl/klasyfikacje/