Aktualności

Aktualności

Ostatni wpis
28.06.2024

Zobacz
Digitalizacja procesów B2B i usprawnienia dla klientów!

Digitalizacja procesów B2B i usprawnienia dla klientów!

Grupa PCC uruchamia nowoczesną platformę e-panel!

Grupa PCC właśnie uruchomiła nowoczesną platformę B2B dedykowaną klientom swoich spółek. Dzięki niej partnerzy biznesowi otrzymali możliwość znacznego usprawnienia swoich procesów zakupowych.
Nowa platforma o nazwie e-panel została stworzona z myślą o uproszczeniu procesu składania zamówień, analizy aktualnego ich statusu, czy też szybkiego i wygodnego dostępu do historii zrealizowanych zakupów.

Platforma e-panel zapewnia pełną personalizację i ochronę danych, a intuicyjny interfejs dostosowany do potrzeb klientów dostarcza szereg różnych funkcjonalności przydatnych w codziennej współpracy ze spółkami Grupy PCC.

Korzystając z platformy e-panel, klient szybko i łatwo złoży zamówienie zarówno na bazie uzgodnień handlowych, jak i z wykorzystaniem cennika towarów.

Dzięki dostępności online, nowe narzędzie zapewnia klientom dostęp do informacji o aktualnych zamówieniach przez 24h na dobę. Użytkownik otrzymuje również możliwość przeglądania
historii zamówień, uzgodnień handlowych oraz rozliczeń, w dogodnym dla niego czasie.

Dzięki wykorzystaniu narzędzia e-panel można także potwierdzać wewnątrzwspólnotowe dostawy towarów, a także pobierać dokumenty dostawy czy też aktualne certyfikaty analizy wyrobów chemicznych.  

Oprócz wszelkich funkcjonalności związanych ze złożeniem i realizacją zamówienia, klient może także zapoznać się z krótkim opisem zamawianych towarów bądź dowiedzieć się więcej na ich temat korzystając z przekierowania na Portal Produktowy Grupy PCC.  

Uruchomienie narzędzia e-panel to kolejny kamień milowy w transformacji cyfrowej  Grupy PCC. Warto pamiętać, że nowa platforma została zaprojektowana przez ekspertów Grupy PCC w oparciu o potrzeby klientów i bogate doświadczenie handlowe zdobyte na rynku polskim i międzynarodowym. Celem jej wdrożenia jest zatem optymalizacja procesów zakupowych klientów oraz stworzenie im możliwości łatwego i samodzielnego zarządzania swoimi zamówieniami z każdego miejsca na świecie. 

www.b2b.pcc.eu