Aktualności

Aktualności

Ostatni wpis
05.02.2024

Zobacz
Branżowe Targi HPCI CEE już za nami

Branżowe Targi HPCI CEE już za nami

Producenci i eksperci branży Home i Personal Care z regionu Europy Centralnej i Wschodniej, spotkali się podczas 10 edycji Targów HPCI CEE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.  Podczas wydarzenia, wystawcy działający w branży surowców kosmetycznych i chemii gospodarczej zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nowoczesnych surowców do produkcji oraz ich recepturowania.

Wśród tegorocznych wystawców znalazła się również spółka PCC EXOL. Wraz ze swoimi partnerami (Donauchem Polska Sp. z o.o., Sharon LaboratoriesJojoba Desert (A.C.S) Ltd.Zschimmer & Schwarz oraz VVF Group) zaprezentowaliśmy bogate portfolio surowców, dodatków i formulacji chemicznych dedykowanych branży detergentów i kosmetyków.

Oprócz licznych spotkań z obecnymi klientami i dostawcami, targi HPCI CEE były dla nas znakomitą okazją do pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz cennej wiedzy o aktualnych trendach, potrzebach i kierunkach rozwoju branży.

Tegoroczne Targi HPCI niewątpliwie zakończyły się sukcesem, a jego miarą dla nas i dla naszych partnerów była bardzo duża frekwencja, ilość nawiązanych kontaktów i żywe zainteresowanie ofertą produktową.

Składamy ogromne podziękowania naszym partnerom, klientom, dostawcom i wszystkim gościom, za wspaniałą atmosferę podczas spotkań i wizyt na naszym stoisku. Jesteśmy przekonani, że kolejne Targi HPCI również będą doskonałą platformą wymiany wiedzy, pomysłów i doświadczeń. 

Zespół PCC EXOL SA.

Pierwsze Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe zostały zorganizowane w 2009 roku. Od tego czasu cieszą się rosnącą popularnością.  Stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń w branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Podczas Targów HPCI, wystawcy  z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania dedykowane branży Personal Care i Home Care. Oprócz bogatej oferty surowcowej, prezentowane sąnajnowsze badania naukowych, nowe technologie produkcji, innowacje w zakresie oprogramowania i rozwiązań testowo-pomiarowych.