Aktualności

Aktualności

Ostatni wpis
17.11.2023

Zobacz
Portal Produktowy Grupy PCC Dla Ukrainy

Portal Produktowy Grupy PCC Dla Ukrainy

Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy kolejną wersję językową Portalu Produktowego Grupy PCC. Od dziś, nasi sąsiedzi z Ukrainy mogą korzystać z wszystkich zasobów Portalu Produktowego Grupy PCC  w swoim własnym, ojczystym języku.

To już 17 wersja językowa naszej wyszukiwarki. Oprócz Ukraińców, Szwedów, Francuzów, Czechów i Słowaków z zasobów Portalu Produktowego mogą korzystać w swoich rodzimych językach również Włosi, Portugalczycy, Koreańczycy, Malezyjczycy, Niderlandczycy, Hiszpanie, Hindusi i Turcy. Dla tych wszystkich narodowości, wersje językowe naszej platformy produktowej są dostępne w tłumaczeniach automatycznych. W pełnym, standardowym tłumaczeniu występuje natomiast wersja polska, niemiecka, angielska i rosyjska.

Nasz Portal Produktowy zmienia się w oparciu o bieżące analizy statystyczne, trendy rynkowe w poszczególnych branżach, ewolucję rynku chemicznego czy profile użytkowników poszukujących surowców i wyrobów chemicznych. Dzięki takim analizom planujemy dalszy rozwój naszej platformy produktowej i wprowadzamy nowe funkcjonalności przydatne naszym użytkownikom. Dziś wiemy, że pochodzą oni z 231 regionów świata (państw, obszarów lub terytoriów) i porozumiewają się oni w 700 językach i dialektach.